Novinky :

arr3Špeciálna ochrana Pečene GUARDIAN opäť dostupná ;)Kvalitný doplnok určený na ochranu a podporu vašej pečene, rovnako aj pre ochranu vašich orgánov.... arr3Novinka v Ponuke Švajčiarske Peptidy NouveAuxNouveaux switzerland je popredným švajčiarským výrobcom Peptidov určených pre výskum a lekársku... arr3Testovali sme Bioniche USA. RoidTEST dopadol výborne !Nazdar Chalani, Konečne som sa dostal k dlho sľubovanému testu Bioniche Pharmy. Niektorí ste si ich... arr3Prečo nikdy nekupovať FAKE roidy ?!Nekupujte FAKE, v niektorých prípadoch vám hrozí smrt.... Je veľmi dôležité, aby ste vedeli, čo...

KONTAKTY

eshop.elitelabs@gmail.com
napíšte nám

Úvod » Prohormony, Peptidy a SARMs » Prohormony » Elite-Labs Special Prohormone

Prohormony, Peptidy a SARMs / Elite-Labs Special Prohormone


Prohormony a SARMs Elitesupps.sk - Elite LABS


Armáda USA v súčasnosti patrí medzi najsilnejšie armádne zložky sveta.

Ozbrojené sily Spojených štátov amerických (ang. United States Armed Forces) sa skladajú z piatich zložiek: armády, letectva, námorníctva, námornej pechoty a pobrežnej stráže. V roku 2005 mala 486 000 vojakov v aktívnej službe (vrátane 69 638 žien), 591 000 vojakov v zálohe a 246 000 v armádnych rezervách. Ozbrojené sily USA sú najsilnejšou a technologicky najpokročilejšou bojovou silou, čo z USA robí superveľmoc.

Americký vojaci sú častokrát vystavený extrémnym podmienkam, či už v boji alebo v pozemných operáciách. Vždy musia byt v čo najlepšej kondícií a vždy musia byt pripravený kedykoľvek zasiahnuť. Americké laboratória vyvinuli efektívne prohormony, ktoré pomáhajú, udržiavať vojakom silu, budovať  svalovú hmotu a zvyšovať výdrž v náročných situáciách. Čo je najdôležitejšie, armádne prohormony sú bez výrazných vedľajších účinkov a nespôsobujú zdravotne riziká ako Anabolické latky.

Nová éra Prohormónov, SARMs a inovácií pôvodne určených pre USA silové zložky a armádu, vám splnia vaše doposiaľ nesplnené športové sny. Produkty od Elite Labs sú najsilnejšie a najefektívnejšie produkty aké máme v ponuke. Prohormony od elite labs nie sú určené len pre špeciálne armádne zložky ale aj pre tých, ktorí sa chcú posunúť v kulturistike ďalej a zlepšiť športové limity. Elite Labs je našou vlastnou značkou produktov, ,ktoré pre nás výrabajú USA laboratória. Labáky v USA vyvíjali podporné látky pre Amerických vojakov. Prohormóny mali vojakom pomáhať zlepšovať výdrž, budovať hmotu, silu a vytrvalosť. Kašli na ostatných pofidérnych výrobcov . Máme vlastné prohormóny ;) Navrhnuté u nás, na slovensku ( Elite-Labs), vyrábané v USA.

Usporiadať podľa 
Výrobca  

 

naša cena 63,00 EUR (1 619,48 CZK)

skladom
novinka


 

naša cena 60,00 EUR (1 542,36 CZK)

skladom
novinka


 

naša cena 60,00 EUR (1 542,36 CZK)

skladom
novinka


 

naša cena 55,00 EUR (1 413,83 CZK)

skladom
novinka


 

naša cena 55,00 EUR (1 413,83 CZK)

skladom
novinka


 

naša cena 55,00 EUR (1 413,83 CZK)

skladom
novinka

Yzc3ODJh